Czym kleić wykładziny dywanowe?

Wykładziny dywanowe to rozwiązanie, którego na szeroką skalę używamy w przestrzeniach mieszkalnych, użytkowych oraz w pojazdach. Aby taki materiał doskonale przywierał do wybranej powierzchni, musimy wybrać dobrej jakości klej kontaktowy do wykładzin dywanowych. Jakie produkty cieszą się zaufaniem wśród klientów?

Klej do wykładzin w jachtach i kamperach

Zawsze gdy kupujemy klej do wykładzin dywanowych i podłogowych, musimy rozważyć warunki, w których będzie musiał sprawdzić się produkt. Niektóre miejsca są szczególnie wymagające i należy zastosować w nich klej kontaktowy do wykładzin, sprawdzający się w trudnych warunkach. Wybór nieskutecznego wyrobu może sprawić, że staniemy przed koniecznością zrealizowania kosztownej naprawy.

Klej do wykładzin dywanowych

Do takich sprawdzonych produktów możemy zaliczyć klej SPRAY-KON TAcK. Produkt wyróżnia się wysoką odpornością na temperaturę, co jest niezwykle ważne, jeśli planujemy klejenie wykładzin:

  • na burty w łodzi;
  • na boczkach i podsufitkach w samochodach, vanach i kamperach.

SPRAY-KON TAcK gwarantuje bardzo wysoką lepkość i przyczepność, nawet jeśli użyjemy stosunkowo słabego docisku. Oprócz tego na wygodę użytkowania wpływa bezwonność preparatu, niemal nieograniczony czas otwarty oraz krótkie oczekiwanie na odparowanie rozpuszczalnika (do jednej minuty).

Klej do wykładzin dywanowych - najważniejsze cechy dobrego produktu

Klej kontaktowy do wykładzin podłogowych może być wykorzystywany również w pomieszczeniach. Z myślą o takim zastosowaniu opracowano SPRAY-KON D808 oraz SPRAY-KON D800 w butli. Precyzyjne, wygodne nałożenie ułatwi nam m.in. pistolet natryskowy do kleju kontaktowego z przedłużką. Współcześni klienci oczekują, że kupiony przez nich klej kontaktowy do wykładzin podłogowych spełni określone kryteria. Ważna jest więc wysoka wydajność, szybka aplikacja oraz system natrysku, pozbawiony rozkurzu. Osoby wybierające klej do wykładzin przychylnie patrzą również na możliwość wyboru pojemności produktu - może być on dostępny i w kanistrach o pokaźnych rozmiarach, i w poręcznych aerozolach.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa!
Zamówienia na kwotę minimum 500zł dostarczamy na nasz koszt.
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska FedEx) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl