Wybór parametrów produktu

Dla ułatwienia wyszukiwania, proszę wybrać parametry produktu. Można zaznaczyć jednocześnie kilka parametrów.

Extra UV - 10 lat odporności
Opaski wielokrotnego użytku

Opaski zaciskowe z metalowym zębem 2-LOCK™ 

RewoOPASKI-ZACISKOWE-2LOCK-ELEMATIClucyjne nylonowe opaski kablowe z głowicą wyposażoną w dwa zęby ze stali nierdzewnej typu 316, zapewniają najwyższe parametry montażu w szerokim zakresie temperatur. Idealnie gładka powierzchnia na obydwu stronach opaski umożliwia użycie dużo mniejszej siły do jej zaciśnięcia, porównując z innymi produktami dostępnymi w sprzedaży. Również system pakowania jest inny niż dotychczas, pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie woreczka, nie powodując jego uszkodzenia.

Najwyższa wytrzymałość na rozciąganie 

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu główki opaski zaciskowej 2-Lock, została wyeliminowana możliwość wyłamania zapadki (ząbka) odpowiedzialnej za trwałość zapięcia, zapewniając im najlepsze właściwości mechaniczne. Pierścień z zębami ze stali nierdzewnej typu 316 jest trwale połączony z opaską w procesie wtryskiwania, dzięki temu system "stal+opaska" jest praktycznie nierozłączny nawet w przypadku zerwania opaski. 

Montaż w niskich temperaturach

Doskonałe parametry mechaniczne jakie zapewniają opaski kablowe 2-Lock, łatwość ich montażu oraz bardzo niskie temperatury aplikacji do -40°C, zapewniają opaskom tego typu maksymalną niezawodność. Dzięki swoim właściwościom są wręcz idealne jako strapy do mocowania banerów reklamowych

Płynna regulacja zacisku

Zastosowana w opasce gładka i nieząbkowana powierzchnia paska, zapewnia odpowiednio rozłożoną siłę zacisku na każdym odcinku opaski. Z tego też powodu, opaski nie wydają już charakterystycznego dla trytki odgłosu montażu i możemy je uznać za ciche.

Maksymalna ochrona

Zaokrąglony kształt główki oraz całkowity brak ostrych krawędzi opasek zaciskowych 2-Lock, zapewniają pełne bezpieczeństwo przed wystąpieniem uszkodzeń mechanicznych na zaciskanych kablach lub montowanych przedmiotach. 

Nowe opakowanie

Równie ważne jak sama opaska jest jej nowoczesne i nowatorskie opakowanie, które umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie, posiada plombę "pierwszego otwarcia" oraz wygodną euro-zawieszkę, ułatwiającą ekspozycję opasek w punktach handlowych. Opakowanie jest w pełni przetwarzalne a ponieważ etykieta wykonana jest z tworzywa sztucznego, nie ma potrzeby jej usuwania przed recyklingiem.

 

OPASKI 2-LOCK™ (STALOWE ZĘBY)

  • nowość
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa!
Zamówienia na kwotę minimum 500zł dostarczamy na nasz koszt.
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska FedEx) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl