Zaciskarki do opasek kablowych

Profesjonalne pistolety tzw. zaciskarki czyli narzędzia do zaciskania, zaciągania i automatycznego obcinania opasek kablowych plastikowych i metalowych ze stali nierdzewnej o różnej szerokości.

Nasze zaciskarki charakteryzują się uniwersalnym zastosowaniem, toteż można wykorzystać je do wielu prac specjalistycznych oraz tych, wykonywanych amatorsko. Dzięki produktom nie trzeba wkładać siły w zaciskanie opasek, co znacznie przyspiesza wykonanie czynności naprawczych, konserwacyjnych itp.

 

Zaciskarki do opasek - sposób na ułatwienie pracy

Z pomocą urządzenia można nie tylko trwale zacisnąć opaskę; oprócz tego wybrane oferowane przez nas modele służą do automatycznego odcinania niepotrzebnej części taśmy. W niektórych modelach dodatkowo istnieje możliwość dopasowywania przykładanego napięcia co daje nam pewność, że opaska jest naciągnięta z odpowiednią siłą. Odpowiada za to specjalne, intuicyjnie działające pokrętło.

Wszystkie urządzenia dostępne w tej kategorii są proste w użytku. Przyrządy są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i doskonale radzą sobie z opaskami wykonanymi z różnych materiałów jak nylon czy stal nierdzewna. Żeby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego wariantu, przy każdej zaciskarce znaleźć można informacje dotyczące:

  • zastosowania konkretnego narzędzia;
  • materiału, z którego wykonano zaciskarkę;
  • wymiarów produktu.

 

Zachęcamy do bliższego sprawdzenia zaciskarek oraz innych wariantów, dostępnych w naszym sklepie (w tym różnorodnych opasek zaciskowych).

ZACISKARKI DO OPASEK

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa!
Zamówienia na kwotę minimum 500zł dostarczamy na nasz koszt.
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska FedEx) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl